تعویض مدیریت و کنفرانس   

مدیرما داره عوض می شه.شاید در شرایط عادی این یکی از بهترین خبرهای ممکنه برای یه کارمند باشه ولی وقتی قرار بشه یکی از بی ادبترین و احمق ترین مدیران مجموعه جاش رو بگیره خیلی خبر ناراحت کننده ای است. این آقای به ظاهر محترم کوچکترین بویی از اصول اولیه آداب معاشرت نبرده چه برسه مدیریت.مثلا اگه جلوی در آسانسور با چند نفر دیگه مخصوصا خانم ایستاده باشه بدون هیچ گونه توجهی با باز شدن در با چنان سرعتی وارد آسانسور میشه که من همیشه از بی ادبی این آقا انگشت به دهن می مونم. و صد البته ایشون به علت کم عقلی عاشق کارمندهایی است که خوب پاچه خواری می کنند ومن که عرضه این کار رو ندارم ، نمی دونم چه خاکی باید سرم بریزم.

تازه توی این هیر وویر جالب تر از همه اتفاقات دفتر توی این هفته بوده،مدیر عامل ما توی هفته آینده یه کنفرانس خبری برگزار کنه و یکی از همکارام مسئول تهیه لیست دعوت شدگان کنفرانس است که خیلی راحت می گه من نمیتونم این کار رو انجام بدم،سرم شلوغه ومعنی این حرف اینکه من می خوام چت کنم ، از اینترنت دانلود دارم،دنبال فایل های موسیقی می گردم وهزار تا کار بی ربط دیگه به کار اداره.

خدایی شما اگه بودید که به غیر کارهای خودتون که حداقل سه تا کار متفاوت است کارهای این خانم هم گردنتون می افتاد چکار می کردید؟البته فکر نکنید که این لیست از قبل آماده است و من فقط باید اون رو بگیرم و دعوت نامه ها رو ارسال کنم، نه از این خبرها نیست ، این لیست مربوط به یکسری از خبرنگاران خاص است که به علت امنیت شغلی زیاد در ایران مدام در حال تغییرهستند و همین عامل باعث می شه که ما باید حداقل ماهی یک بار با روزنامه های این خبرنگاران تماس داشته باشیم تا خدایی نکرده اسمی عوض نشده باشه و این همکار عزیز من تنها کاری که در اداره انجام نمی ده به روز کردن این لیست است والا تا دلتون بخواد  کار از کبچر فیلم های خانوادگی و چاپ و ظهور عکس های دوستاش رو انجام میده. حالا با این شرایط شما اگه جای من بودید صداتون در نمی اومد؟

هاله خیلی بیچاره

لینک
سه‌شنبه ٢۳ خرداد ،۱۳۸٥ - مریم و هاله