دیونه خونه‌ای که به وجود آوردن   

 

آقا من دیونه شدم!!!!! از بس که این دولت نهم گل وبلبل است. نه که اوضاع مملکت خیلی درست وحسابی است و همه چیز سر جاشه و فقط جزئیاتی مثل حجاب خانم‌های کارمند مشکل داره ؛دارن حلش می‌کن!!!! می‌دونید چطوری؟مثلا توی اداره ما اعضای هیئت مدیره همه کارهاشون رو ول کردن و دارن این مشکل رو حل می‌کنن.اون هم با جابجایی افراد بی‌حجاب یا بدحجاب.جاتون خالی اعضای هیئت مدیره ما مثل اینکه توی جلسه مشترک می‌شینن و در مورد اینکه در این چند روز توی کدوم طبقه بد حجاب دیدن بحث می‌کنن و بد هم بهانه های مختلف پیدا میکنن و طرف رو جابجا می‌کنن.  توی اداره ما مدیر جدیدمون  که شش ماهه اومده  مدام داره توی روابط عمومی طرح پاک سازی خانمها از آقایون رو اجرا می‌کنه.کافیه با یکی از آقایون مثلا روزی سه بار صحبت کنی،اونوقته که نگاههای چپکی شروع می‌شه.وای از روزی که یک نفر مانتوی تا سر زانو بپوشه اینقدر از راه های مختلف بهش تذکر می‌ده که اصلا از کار کردن پشیمان می‌شه. از طرف دیگه خیلی جالبه ، امروز که 22 اسفند است هنوز حقوق ما رو ندادن ،اصلا هم معلوم نیست که تا پایان سال بدن. خداییش شما فکر نمی‌کنید اوضاع هر روز داره بدتر می‌شه؟

من که توی این شرایط و توی این پادگانی که دولت جدید ساخته از لحاظ روحی داغون شدم وکلی افت کردم. دیگه حتی جرات نمی‌کنم توی اتاق‌های همکارای دیگه برم.از اون دختر شلوغ و شیطون شش ماه پیش یه آدم ساکت و بی سر و صدا مونده که اصلا هم حوصله هیچ کاری رو نداره.درست مثل پیرزنها لباس می‌پوشه و دیگه حرف هم نمی‌زنه و تا جایی که بتونه نمی‌خنده.

می‌دونید تازه به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم به اداره ای استخدام شده بودم نرفتم.مثل اینکه شرایط هر دو جا داره عین هم می‌شه .شما این طور فکر نمی‌کنید؟

هاله

 

لینک
سه‌شنبه ٢٢ اسفند ،۱۳۸٥ - مریم و هاله