فقط توکل کنید

خیلی وقته به وبلاگ سرنزدم . ولی باور کنید که دو شغله بودن خیلی وقتم رو می‌گیره، اکثر اوقات شاید 4 ساعت در شبانه روز هم نخوابم ولی خوشحالم که خدا این توفیق رو بهم داده که بتونم در شعبه موفق باشم و روی خیلی ها رو کم کنم و شکرش می‌کنم که برای کار عکاسی هم خیلی خیلی حمایتم کرده....... باور کنید توکل واقعی و نه فقط زبونی به خدا خیلی تاثیر گذاره.... من طی 8 ماهه گذشته این موضوع رو با تموم وجود حس کردم و به همه توصیه می‌کنم وقتی دارید توکل می‌کنید دیگه همه چیز رو دست خودش بسپرید و هیچ استرسی رو به خودتون راه ندید...

ولی با تمام این اوصاف هنوز هم برای انجام کارها مثل سینما رفتن و حتی دیدن فیلم کم حوصله هستم و ترجیح می‌دم سرم رو با کار گرم کنم ، حتی حوصله رستوران رفتن با دوستام رو هم ندارم  و ئمی دونم علتش چیه ؟؟؟

هاله

/ 13 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آذربیگ

ما زوج هنرمندی هستیم که با دوچرخه از شهری به شهری و از روستائی به روستائی سفر کرده و با مردم زندگی میکنیم. از زندگی آنها الهام گرفته و با رنگ و قلم آداب و رسومشان را توصیف و ترسیم میکنیم. ما در نقاشی ( پرتره ) از عکس تخصص داریم از جمله: حیوانات مراسم ازدواج بچه ها رویدادها خود و خانواده در طرح ها و مدلهای مختلف جهت سفارش و مشاهده اثار به: http://azarbeyg.blogfa.com مراجعه نمائید.

صدرا و ترمه

سلام من صدرا یا ترمه هستم که هنوز به دنیا نیومدم برادرزاده فاطمه شعبانی. می آید به من سر بزنید؟

مزدور

سلام بايد زيرابتو بزنيم چه معني داره دو شغله باشي اصلا؟

وحیده

[نیشخند]تنبل تنبلا

فاطمه شعباني

سلام . من برگشتم. رفتن خوب نبوده و نيست. بايد موند و جنگيد. وبلاگم رو دوباره راه انداختم البته اسمش رو عوض کردم و گذاشتمت توی پیوندهام اما آدرسش تغیییر نکرده. اسمش رو گذاشتم لحظه گمشده. آدرس هم که همونه. www.shabani1986.blogfa.com

فاطمه شعباني

بعد از اين همه افتخار به جاي همه شما مي گم؛ تو روح هر چي آدم دروغگو و نامرد و عوضيه كه گند مي زنن به بعضي لحظه ها ( و در اينجا لفظ معروف خودم كه مي گه: گور باباي همشون دست جمعي )

مزدور

سلام با تغييري كوچك در آدرس دوباره پيدايم شد بازگشت مزدور

فاطمه شعباني

http://shabani1986.blogfa.com/ريش هايتان را بزنيد، انگشتر عقيقتان را بي خيال شويد، آخرين دكمه پيراهنتان را باز كنيد و نمازتان را با صداي بلند نخوانيد و ولاالضالينتان را خيلي كش ندهيد، شق و رق راه نرويد و تسبيحتان را در جيب بگذاريد، انقدر آيه هاي قرآن را تكرار نكنيد و حج هاي هر ساله را كنار بگذاريد و به جايش كمي مرد باشيد. همين.

فاطمه شعبانی

گفت و گفتم و باز کردم و جای زیارتنامه تو، زیارت نامه اباالفضل را خواندم که انگار ورود به حریم هر کدامتان بی اذن او بی ادبی است. خوب رخ می نمایی لابه لای لحظه های تنهایی دلم و خوب می دانی که این دل را پناهی جز تو نیست. جز تو که مردی و عاشق و معشوق.

فاطمه شعبانی

سلام. بعد از ماه ها، آخرین مطلب وبلاگ لحظه گمشده رو نوشتم به رسم قدردانی از دوستانم. تشریف بیارید good bye party راستی لطف کنید آدرس وبلاگ من رو ( چه برگ نگاه و چه لحظه گمشده) از لیست پیوندهاتون حذف کنید. سپاس