کودتا

مدیر ما در یک حرکت حساب شده اتاق ها رو مختلط کرده تا از کودتای احتمالی خانم‌ها بر ضدش جلوگیری کنه! یعنی چی؟ این که خیلی مشخصه !؟وقتی چند تا خانم توی یه اتاق‌ هستند هر آن احتمال می‌ره یه کودتای خونین برعلیه آقایون برنامه ریزی کنن و جای اونها رو به عنوان رئیس و معاون بگیرن و تنها راه مقابله با این حالت و درهای بسته حضور دائمی آقایون خاله زنک در اتاقها است.

باورتون نمی‌شه که وجود خانم‌ها این همه خطرناکه ؟ پس باید بیان ببینین که مدیرنازنین ما در سایه مشاوره‌های ارزشمند معاونمون چطور با سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن داره کارش رو پیش می‌بره و حضورآقایون (بلا نسبت شما ) خاله زنک چقدر برای رسیدن به این اهداف کمک بزرگیه.

بدون شرح: من تا حالا تو سه تا اداره متفاوت توی سه تا وزارتخونه مجزا کار کردم و تجربه بهم ثابت کرده صفت خاله‌زنک فقط وفقط برازنده آقایون از زیرکار دررو و تنبلیه که مدام دارن تو زندگی بقیه سرک می‌کشن. البته شدت این خاله زنک بازی توی این شرکت از همه جا بیشتر بوده. مثال‌های خیلی خیلی مطمئنی هم می‌تونم براتون ذکر کنم وبه قول روزنامه‌ها منابع با مدرک معتبر در دفتر موجود است.

بعد از تحریر: الان یک هفته‌ای هست که همکارای من با هم قهرن و درهیچ اتاقی هم بسته نمی‌شه!!!

تبلیغات بازرگانی: عکاسی هم همچنان ادامه دارد. هر کی کار عکاسی داره به من خبر بده. جدی جدی می گما!!! 

 هاله

/ 9 نظر / 13 بازدید
گلمراد

خیلی جالبه چون تو اداره ما هم دقیقا همین اتفاق افتاده البته کسی از همکاران من جرات نکرده به من این الفاظ رکیک را به کار ببره! البته در اداره ما قهر یک کار روزمره است که بین خانمها با گریه هم همراهه بعضی اوقات سر اضافه کار و برخی اوقات سر وام و اینجور چیزهای خاله زنکی چیز جالب غیر از شباهت ادارات ما دو نفر بازاریابی اینترنتی برای تخصص های عکاسی صدابرداری و جاروی خیابانها است؟!

عرفان

ای خدای بزرگ به من کمک تا وقتی میخواهم درباره راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم. خدا کمکمون کنه بتونیم درست ببینیم و یادمون باشه که قضاوت فقط به فقط مختص خداست چون اون فقط به ذات حقیقی انسانها آگاه است.

کاپیتانی بدون هواپیما

[سبز][سبز][سبز]همه مردا خاله زنکن... اینو صد با منم گفتم و نوشتم

مدادرنگی

سلام عزیزم .ناراحت نباش . ببین خانم ها چقدر میتونن قوی باشن که آقایون ازشون تا این حد میترسن به بعد خوبش نگاه کن [ماچ] منم آپم[گل]

ارسلان

داری انقلاب مخملی راه میندازی علیه مردان ؟؟؟ شما نسوان همتون توطئه می کنید علیه ما مردان صادق و شریف [نیشخند]

متو

اینها همه‌اش از روی کار اومدن مدیران سطحی و بی لیاقته .[سبز]

smr shayesteh

موفق باشید[گل] به فروشگاه و وبلاگ متفاوت ما سری بزنید خوشحال میشیم. www.efolkshop.com www.efolkshop.persianblog.ir

جغد سفید

والا من نمیدونم که چرا هرکی تو این مملکت یه کاره ای میشه، دچار توهم توطئه هم میشه. در یه مورد موافقم که باید این مردهارو تو سازمانهای دولتی راه نداد چون تنها کاری که بلدن حقوق گرفتن و زیر آب زدن بقیه اس. خدا میدونه چرا هشتاد درصد مردا ابنطورین!!!

مزدور

سلام ما خوبیم شما خوبین؟ کل یوم نیستین ها