سال خوکی!!

تا به حال کسي فالتون‌رو گرفته؟ تا به حال پيش فالگير رفتيد؟ اصلا" چقدر به فال و فالگيري اعتقاد داريد؟

من يه دوست دارم خيلي دنبال اين کارهاست، به جرأت مي‌تونم بگم پيش ۷۰% از فالگيرهاي تهران رفته. من هم گاهي باهاش ميرم04.gifيه جورهاي به آدم خوش ميگذره، هيجان‌انگيزه.

بگذريم من يه کتاب دارم که درباره نجومه. يه قسمتي از اين کتاب هم درمورد طالع‌بيني از روي ستاره‌هاست50.gifتو اين کتاب در مورد سال خوک  نوشته:

سال پرخيز و برکت، سال فراواني پول و کار، سال وفوور همه چيز، سال کمبود گرفتاريها، سال شيرين و لذتبخش، سال عشق و هوسبازيها.

و اين هم  وضعيت شما در سال خوک بسته به اينکه در چه سالي بدنيا آمديد!

درسال خوک:

موش: عالي               گاو:خوب                  ببر:خوب

گربه:عالي                 نهنگ(اژدها):خوب      مار:بي‌ثمر

اسب:خوب                بز:خوب                   ميمون:بي‌ثمر

خروس:بي‌ثمر            سگ:متوسط              خوک:عالي

مريم

/ 7 نظر / 10 بازدید
ارسلان

برآمد باد صبح و بود نوروز بکام دوستان و بخت پيروز مبارک بادت اين سال و همه سال همايون بادت اين روز و همه روز سال نوی شما هم مبارک اميدوارم سال خوب يداشته باشی ٬ من که به شدت به طالع بينی معتقدم .

دماغ گنده (خروس)

اين سال خوک هم واسه ما شانس نياورد - بيخود نيست دائم خروس جنگی هستيم

هيروديا

آخيششششششش خيالم راحت شد! سال خوبيه!

کاپیتانی بدون هواپيما

ممنون مريم جان ... عجب پست باحالی ... به من که تو همين چند دقيقه خيلی خوش گذشت در نتيجه اين فالی که گفتی درسته من هم متولد يه سالی تو اين ليستت هستم که عالی اومده چيکار کنيم ديگه ما اينيم يه مدته از آقای رئيستون نمی نويسی دلم واسش تنگ شده ديديش سلامشو برسون و اين رو تقديمش کن و بگوش يکی هست که خيلی داره الان چه حسی نسبت به من داری ؟

برديا پارسا

سلام! سال نو مبارک اميدوارم سالی پر برکت تو‌أم با آرامش و آسایش داشته باشی. سال ۸۵ با ماه صفر(سنگین ترین ماه قمری و ماه حزن شیعیان) شروع شد و با ماه صفر هم پايان يافت ولی سال ۸۶ با ماه ربيع الاول(سبک ترين و بهترين ماه قمری) شروع شد، پس به اميد خدا سال ۸۶ پر برکت خواهد بود. من هم به دنبال يکی از باهوش ترين نامردان روزگارم(به عنوان مثال اين فرد ۲۰ سال پيش درحاليکه هيچ چيزی نداشت ازدواج کرد و الآن از ميلياردها تومان سرمايه دارد و خانواده اش اصلاً از اين موضوع اطلاعی ندارند). در پناه حق تندرست و سربلند باشی

کاوه

مريم جان سلام من متولد سال اژدها هستم و انگار طبق نوشته شما سال خوبی در انتظارم هست،اميدوارم اينطور باشه در ضمن سال نو را هم تبريک ميگم و ممنونم که به خلوتگاه من سر زديد شاد باشی و بدرود

مدادرنگی

سلام .من سال ببرم .خدا رو شکر مثل اينکه سال خوبيه برام .دوستت دارم عزيزم اميدواری خوبی دادی