باور می کنید.....

انگار خوابم، باورم نمیشه که توی بیداری این اتفاقات افتاده؛ کشته شدن حداقل 20 نفر که به صورت رسمی اعلام شده و 60 نفر که هنوز تایید نشده!!!

شما چی : باور می کنید که در جمهوری اسلامی که داعیه رهبری جهان اسلام رو داره که مذهب رسمیش شیعه است!! 20 نفر بی گناه فقط به دلیل اعتراض به نتیجه یه انتخابات پر از ت.ق.ل.ب کشته بشن؟!! و حداقل 200 نفر دیگه هم در بدترین شرایط تحت شکنجه باشن تا به کارهای نکرده اعتراف دروغ کنن؟!!

باور می کنید حکومتی که ادعا داره بعد از امام علی(ع) پرعدالت ترین حکومت جهان رو تشکیل داده( نقل ازمحمدیزدی عضو شورای نگهبان) 20 نفر از جوانان کشور خودش رو بکشه و بعد هم ادعا کنه که نیروهای انتظامی، ب.س.ی.ج، س.پ.ا.ه  و ...  نبودن که اونها رو کشتن؟!! که اصلاح افراد لباس ش.خ.ص.ی وجود خارجی ندارن و توهم اصلاح طلبها هستن !!!

باور می کنید که یه روز شاهد چنین ت.ق.ل.ب وسیعی در ا.ن.ت.خ.ا.ب.ا.ت  کشور باشید و برنده هم باورش بشه که 24 میلیون رای آورده؟ بعد هم شما رو بع بعی فرض کنن که متوجه نمی‌شید چه اتفاقی افتاده؟؟؟

باورتون می‌شد سران اصلاحات این همه پایداری داشته باشن و مردم هم کوتاه نیان؟؟  اونم مردم محافظه کار ایران!!!

باورتون می‌شه وزیر صنایع در یه کشور اسلامی که از گناهنان کبیره دینش دروغ  و خیانت درامانته به راحتی آب خوردن !! بره اختراع یه نفر رو به اسم خودش ثبت کنه و مدعی هم باشه که طرف داره دروغ می‌گه !!! و از طرف دیگه رئیس‌جمهور هم بگه این طرح من بوده که به م.ح.ر.ا.ب.ی.ا.ن هدیه کردم که به نام خودش ثبت کنه!!!! و جالبتر از همه هم کتابی در مورد اختراع مذکور با هزینه بیت‌المال با عنوان مولفین به نام احمدی ن.ژ.ا.د، م.ح.ر.ا.ی.ا.ن و مظلومی به چاپ برسه؟؟و سر اخر در دادگاه هم محکوم بشه!!!

باورتون می‌شه در عرض 40 روز توی این کشور در دو تا سانحه هوایی180 نفر و در زندان‌ها  نزدیک 60 نفر کشته شدن و هیچ‌فردی نه مقصر قلمداد می‌شه و نه کسی تسلستی به مردم می‌گه؟؟؟ ولی برای یه زن مصری که توی آلمان کشته شده برای دبیرکل سازمان ملل نامه می‌فرستن؟؟؟؟!!!

شما باورتون می‌شه توی این 40 روز در ایران زندگی کردید و در افغانستان تحت نظارت طالبان نبودیم؟!!!

من که باورم نمی شه.......

 

 

/ 5 نظر / 30 بازدید
بردیا پارسا

سلام[گل] قبل از انقلابم رژیم به مردم آزادی خواه میگفت آشوبگر، اغتشاشگر و ... ولی همه دیدن چی به سرش اومد اون رژیم. تاریخ دوباره تکرار میشه. در پناه حق سربلند و تندرست باشید[چشمک]

افشین

[گل] درود [گل] [گل] فراخوان به تجمع فردا یکشنبه در مقابل دفتر رئیس قوه قضائیه سایت موج آزادی: خانواده های زندانیان قصد دارند فردا (یکشنبه) ساعت 11 جلوی دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی جمع شوند و اعتراض خود را به این دادگاه فرمایشی و اعتراف‌گیری زیر شکنجه اعلام کنند. خانواده‌های زندانیان از آحاد مردم نیز خواسته‌اند که آنها را در این حرکت حق‌طلبانه تنها نگذارند. دفتر رئیس قوه قضائیه در این آدرس قرار دارد: خیابان ولیعصر - روبه‌روی خیابان جامی - خیابان پاستور شرقی - روبه‌روی مجمع تشخیص مصلحت نظام [گل] پاینده ایران [بدرود] منتظرتم ........

محمد

سلام در رژیم قبل خون ریخته شده و اون رژیم پا برجا نموند در این حکومت هم خون ریخته ریخته شد و پا برجا نخواهد موند اصولا در هر رژیمی که برای حفظ قدرت خون مردمش رو بریزه اون حکومت از بین خواهد رفت روجوع کنید به تاریخ

جغد سفید سابق

اولش سخته...کم کم باورمان میشود... ولی راستش من که هنوز باورم نشده.