روزهای بی پایان

ماه رحمت وبرکت تموم شد ولی  زحمت و دردسرهای من تموم نشده که هیچ، زیادترهم شده. به طوری که دیشب من بیچاره تا ساعت ١١.۵٠دقیقا در حال رفت و آمد توی تهران پرترافیک بودم؛ برو لباس عروس رو از یه مزون توی مرکز شهربگیر، برو خونه خیاط لباس پرو کن و برو سه چهار تا کار مختلف دیگه هم انجام بده که همش به عروسی و حاشیه‌هاش مربوطه.  و در نهایت ساعت 2 نصفه شب تونستم بخوابم و امروز هم که دارم سرکار از خواب غش می‌کنم.

همین یک ساعت پیش نشریه رو بستم و دارم CD رو می دم به طراح و خلاص !! اون دوستی هم  که کار تحقیقیش رو به من داده بود که انجام بدم امروز بهم خبر داد که تا آخر ماه وقت داره که تحقیق رو تحویل استاد بده.

ولی با همه این تفاسیرتا حالا دیدید خواهرعروس دو روز مونده به عروسی هنوز لباسش حاضر نباشه؟ اگه دیدید که هیچی ولی اگه ندیدید در حال حاضر من آینه عبرتی هستم که بدونید هستند کسی که  تا روز عروسی هنوز نمی‌دونه باید چی بپوشه.

هرکدومتون که مجرید ان‌شاله زودتر این زنجیر ازدواج گردنتون بیفته تا بدونین من چی میگم و یه کم درکم کنید... 

برای خوب برگزار شدن مراسم دعا کنید....

هاله

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

ببینم هنوز کارته ما به دستمون نرسیده ها یه پیگیری کن. می خوام بریم لباس بخریم ها

مرتضی

خدمت همه سلام از جمله داش محسن محسن به خدا کارتی هم دست ما نرسیده[نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] البته من که می دونم هاله گذاشته تا ما رو سورپرایز کنه[چشمک][چشمک][چشمک][چشمک][چشمک]

مرتضی

احتمالا می خواد از طریق ایمیل ما رو دعوت کنه[زبان][زبان][زبان][زبان][زبان] [چشمک][چشمک][چشمک][چشمک]

مرتضی

راستی دانشگاه هم باز شده با خوابگاه به روزم دوست داشتی یه سر بزن کوبوندم همه رو[عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی]

مزدور

سلام خیلی غر می زنی ها ای بابا

گلمراد

این گدای کویر نشین خودش رو هم بزور دعوت کرده حالا آقا محسن منتظر کارت دعوته. بقول اخراجی ها بشین تا توفیقت بشه. اگر پشت گوشت را دیدی این دختر خانم با این اسم عجیب من و تو را هم دعوت میکنه خواب دیدی خیر باشه

friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

مرتضی

بابا بنده خدا می خواد یه عروسی بره هااااااااااااااااااا چرا اینقدر سرش غر می زنین[نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][چشمک] اول بذارین عروسی اش رو بره بعد هر چی خواستین بگین[چشمک][چشمک] (هاله داشتی خداییش پشتیبانی رو!!!1[خجالت])

مزدور

سلام من دارم درست می بینم؟ الان 146 تا نظر اینجاست؟ بابا کلی پیشرفت کردی ها بزن به تخته حتما[نیشخند]

مزدور

اه اه این محسن اینجا باز پیداش شده که باز بوی عروسی خورده به دماغش مفت خور من نمی دونم خوبه حالا پول مفت همش می ریزن تو حلقش بازم گشنه اس اه اه