رئیس بازی

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

اینجا شده کار آباد!!البته کارای الکی و وقت پرکنی.بطوری که حتی دو دقیقه با خیال راحت نشستن شده آرزو!!

همه این بدبختی از اون روزی شروع شد که معاون اداره ما رفت مرخصی و یکی از همکارا احساس کرد وظیفه اخلاقی و وجدانی داره که جای خالی ایشون رو پر کنه.

چون این آقا ترک هستند و مثل خیلی از هم نژاداشون روح خود برتربینی در وجودشون حلول کرده این احساس سراغشون اومد که باید بر این جماعت فارس زبان کژفهم و بی هوش !!!!ریاست کنند.

جای همتون خالی،توی این یک هفته چنان ریاستی کرد که هیتلر به ارتش نازی نکرد و البته هدف بیشتر کارهاش هم من بودم. چرا؟ به دلیل اینکه این جناب با هوش زمانی در یک شرکت دیگه کار می کرده  با یکی از اقوام نزدیک من که رئیسش محسوب می شده در افتاده (یعنی قصد داشته زیرآب رئیسشو بزنه که زیرآب خودش خورده میشه)و نهایتا از اون سازمان دیپورت می شه به جای اولش.و حالا چون زورش به اون نمی رسه عقدهاشو سر من خالی می کنه.

ولی اون چیزی که باعث شد بی خیال متن نوشته شده قبلیم بشم  قضیه ارسال کارت برای روزخبرنگار به روزنامه ها بود که حدود 250 تا کارت بود که اسم و آدرس ها مجزا لیبل شده بود و باید بین 250اسم و کارت می گشتی و پاکت ها را آماده می کردی.همین کار به ظاهر ساده با تقسیم کردن اسامی به حروف الفبا حدود 3 ساعت از وقت من و همکارم گرفت.توی این بین چند بار مجبور شدم برم تو اتاقش دیدم آقا دستشو زده زیر چونش و داره آدامس می جوه. نمیدونید کاردم می زدن خونم در نمی یومد.

شما جای من بودید جز چند تا متلک آبدار چکار میکردید؟

هاله

 

/ 25 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آريو

يوهو.شماها کجاييد؟چرا خبری ازتون نيستش؟

متوترکسات

خداوندا به بلاگرهای تنبل کمی حال و حوصله اعطاء فرما. آميييييييييييييييييييييييييييييييييييين

آريو

سلام.حالتون جميعا خوبه؟چرا هيچ کدومتون پيداتون نيست؟من دوباره برگشتم.وبلاگو آپ کردم.منتظرتون هستم.بابای

مرتضی

سلام خوبين نه به يه روز که هر دوتاتون سه چهار بار آپ می کنيد نه به الان نکنه رفتين مسافرت کلک هاااااااااااااااااااااااا من منتظرم

حميد موذنی

سلام مخلصیم با مطلبی آسیب سناختی با عنوان "خصومت بوشهری و برازجانی (جامعه شناسي خصومت شهري و روستايي در ايران )" به روزم

آريو

سلام مريم.خوبي؟ترجمه ی ويدا ۴ شنبه اومدا.جلد اولش.من که همون شب توی ۴ ساعت و ربع خوندم.خيلی باحاله کتابش.برو بخونش(اگه تا حالا نخريدی و نخوندی)مسافرت هم اميدوارم خوش گذشته باشه.

آريو

ببينم مريم تو اومدی برا من کامنت گذاشتی؟لطفا هر وقت ميای کامنت ميزاری آدرست رو هم بزار تا من بدونم تو کدوم مريمی.آخه ۳ تا مريم برا من کامنت ميزارن.بدون آدرس نميفهمم کدوم مريم هستش.بازم نفهميدم کدوم مريم توی وبلاگ من کامنت گذاشته.(چون بدون آدرس بود)

یه هاله دیگه

سلام دختر خوب به نظرتون بهتر نیست کمی منصفانه تر و عاقلانه تر مطالبتونو بنویسین تا موجب رنجش و تفرقه افکنی نشه؟[ناراحت]