شایسته سالاری

بهار شروع شده ولی من هنوز دلم مرخصی می‌خواد،گریه مردم هنوز توی حال و هوای عیدن و کارها جدی شروع نشده.

ولی چون شرکت ما خیلی درآمد زا است، اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتن مثل هرسال تعطیلات نوروز رو از دماغ ملت دربیارن و یه همایش برگزار کنن که از اول تا آخرش حضار چرت بزنن و اونها هم هرچی توهین بلدن به شرکت‌کننده ها بگن. فقط برای من سوال پیش اومده که چرا می‌خوان جماعت رو ببرن جاده چالوس بهشون فحش بدن و کلی هم هزینه کنن؟؟؟؟ سوالخوب گوشی تلفن رو بدن دست مریدان تا اونها از خجالت بقیه دربیان!!!

می‌گن زنها همه‌کاره اند و تمام آقایون زن ذلیلن من باورم نمی‌شد،ناراحت نه که باورم نشه ولی استثنا هم می‌ذاشتم ولی دیگه بی‌خیال شدم و به این نتیجه رسیدم هر چی طرف ژست‌های آبدوخیاری بیشتری برای مردم بگیره زنش بیشتر تو خونه حالشو می‌گیره، نمونش مدیرعامل ما که برحسب دستور همسر!!! دست برادرسرکار‌علیه رو به مدت یکسال با حقوق ماهی حدود یک میلیون تومان به عنوان مشاور طراحی سایت!!!تعجب در شرکت ما بند کردن. البته اقوام خودشون هم در رده های مختلف خدماتی اعم از راننده تا آبدارچی در چند شغل ازجمله جاسوسی مشغول خدمت هستند.

 البته وزیرمون هم از این قافله عقب نمونده و علاوه بر برادرش که یه پست کلیدی داره، خواهرزادش، دوست صمیمی پسرش و برادرزادش رو هم در شرکت‌های مختلف زیرمجموعه وزارت مشغول خدمت‌رسانی به ملت همیشه در صحنه کردن. این چند نفر رو من خودم از نزدیک زیارت کردم. چند هزار نفر دیگه از اقوام سایر مدیران دولت خدمتگزار در شرکت های زیرمجموعه مشغول خدمت به خلق‌اله هستند, خدا عالم است!!!!!

واقعا شایسته‌سالاری رو در دولت نهم کیف می‌کنید ؟؟؟؟؟متفکر

 هاله

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاپیتان

هفته ی دیگه شما کاملا مرخصی هستید امضا کاپیتان [نیشخند]

مدادرنگی

قربونت این بابا ژدر مردم رو دراورده بعد تو به دوست وفامیلش گیر دادی

مرتضی

ای کاش یکی دست ما رو می گرفت.... انگار ما با همه نامحرمیم که کسی دستمون رو نمی گیره[نیشخند][چشمک]

مزدور

سلام همینی که هست مشکلی داری؟

مزدور

بیانیه شماره 3 ممد مایلی منتشر شد بشتابید

دماغ گنده

دختر اینقدر حرص نخور ، گیسات سفید می شه . به جاش سعی کن تو هم به یه جاهای بالابالا برسی بعد یه فامیلو از بیکاری و بی عرضه گی نجات بدی - به منم یه پست خوب بده.[ماچ]

فاطمه شعبانی

چیز کنین دیگه بی معرفت ها بیاین وبلاگم دیگه می دونین چند وقته به من سر نزدین اه دیگه دوستون ندارم مخصوصا شما خانم ... ... رو تو جلسات ببینمت هم دیگه بوست نمی کنم...

گلمراد

اوضاع جالبی در منطقه ما حاکم شده شاید مطلب زیر به این نوشته شما بی ربط باشه اما به تفکر و مسلک رئیس ستیز شما نزدیک است پس با اجازه برایتان چند سطی می‌نویسم: در اداره ما همایشی در منطقه خوش آب و هوای اطراف تهران برگزار شد که هم پس از آن و هم قبل از آن و طبیعطا هنگام برگزاری آن اتفاقات جالب و ناراحت کننده زیادی افتاد. اداره ما آشوب بود بلانسبت برخی از همکاران بسیار عزیز سگ میزد گربه میرقصید اما در هنگام برگزاری نبودید ببینید که برخی جیم میشدند و بعضی دنبال ورزش کوهپیمایی بودند یکی دو تا از همکاران خانم هم که همراه ما بودند دنبال خبرنویسی بودند من و فیلم بردار هم همیشه در حال فعالیت بودیم. اتاقها را باید میدیدید مدیران اتاق خوب و بزرگ و دلباز اما ما دخمه مخروبه پر خرو و پوف ... شب بیداری و ... هم از عوارض جانبی آن بود. من کمی عجله دارم باز مینویسم باید بروم تا بعد بقول بعضی ها " فعلاً"

وحیده

ای بابا کشتین خودتونو هزار ساله که هیچی ننوشتین