ترسهای يک شيطان بالفطره!!!!

 

راستش از این بازی ترس کودکی خیلی خوشم آومد و تصمیم گرفتم من هم  از ترس های بچگیم بنویسم:

1- از بچگی به علت شیطنت بیش از حدم بین فامیل وآشنا معروف بودم. بطوری که همه کسانی که من رو می‌بینن فقط از شیطنت من یادشون می‌یاد و به دلیل همین جسارت بیش از حد از هیچی نمی ترسیدم جز اینکه وقتی از مهمونی برمی‌گردیم مامانم بخاطر اینکه خیلی شیطونی کرده ویک جا بند نشده بودم با من دعوا کنه. واقعا ازاخم های مامانم واز اینکه باهام قهر کنه وحشت داشتم.بیچاره مادرم تمام روشهای تنبیهی و تشویقی رو در مورد من اجرا می‌کرد ولی دریغ از کمی آدم شدن من.

 

2- ترس دومم هم خوندن یواشکی نامه های خاله کوچیکم با دختر خالش بود که یه وقتی سر برسه و مچ منو بگیره!که خدا رو شکر هیچ وقت این اتفاق نیفتاد.

3-.سومین ترسم هم مربوط می‌شه به بیواشکی خوندن مطالب خصوصی دیگران!!! اون هم به علت فضولی بیش از حد بود که دفتر خاطرات خاله بزرگترم رو که چون اختلاف سنی 10 ساله داشتیم سر ظهر که همه خواب بودن از تو کشو بر می‌داشتم و می‌خوندم . البته خالم یه ‌بار منو دید و باهام دعوا هم کرد ولی باز هم من به این عمل شنیع ولی بسیار جذاب ادامه می‌دادم!!!!!!!!هنوز هم اگه بدونم دفتراش کجاست این کار رو می کنم.

هاله

/ 9 نظر / 9 بازدید
شهاب

يه پست طنز زدم از نحوه فيلمسازی تو ايران ! دوست داشتی بيا اونطرفها !

علی

ترسات عين نوشته‌های مريم بود. یه کم فکر می‌کردی که یه چیز جدید بنویسی. نه اینکه از روی دوستت کپ بزنی.

ارسلان

سلام خيلی جالب بود بابا شما ديگه دست هرچی آدم شيطونه از پشت بستی من هم با خوندن دستونشته های ديگران موافقم يه هيجان خاصی داره و اينکه ببينی حقيقت واقعی طرف چی هست خيلی خوشحالم که نوشتيد من هر دوی شما هم مريم و هم شما رو با عنوان وبلاگ ديوانه های در ادارات دعوت کردم يه وقت فکر نکنيد که فقط مريم خانم دعوت بوده موفق باشيد دوست عزيز

گل پر

آخه آدم چقدر فضول!؟!ـشوخی کردم

مزدور

سلام احتمالا بخاطر همين کنجکاوی دوران بچگی(حالا نمی گم فضولی!!!) رفتی سراغ کار خبر. راستی من هستم اما خستم!!!!!!! ياحق.

مزدور

بازم سلام برای اون يکی!! معلومه که هميشه آپم. باور نمی کنی بيا ببين. البته يه آپ بی مزه... ياحق.

محمد

خدا هرمان هسه رو بيامرزه که معتقد بود ترسهای دوره کودکی بخشی از تجلی ترس اسطوره ای انسان برای انجام گناه بزرگ و خوردن ميوه ممنوعه بوده...

مزدور

سلام من که آپم که. چطور نديدی؟ رفرش کن بابا بميرم برات. درد دلمو تازه کردی. همون کسر حقوقو می گم ياحق.