اولین اتفاق سال 86

این اولین نوشته من توی سال جدیده.امیدوارم امسال حداقل دیونه‌ها کمتر کارهای عجیب قریب بکنن.البته من که بعید می‌دونم اوضاع بهتر بشه.ولی اولین اتفاقی که توی همین چند روز برای من اتفاق افتاده چند برابرشدن کار من است. اون هم به دلیل اینکه یکی از همکارام از پیش ما رفت.البته خودش که نمی‌خواست بره به زور فرستادنش!!!!!!!! یه واحد دیگه و حالا تمام کارهای این آقا برای من. پاراف می‌شه.حالا  به جز گزارش ؛دو تا مصاحبه و  رفتن‌ سر  صفحه‌بندی مجله باید اخبار ستاد واستانها رو هم داشته باشم به این معنی که دیگه نباید فکر پنجشنبه و جمعه راحت رو بکنم..یعنی برای هر خطی که استانها می فرستن باید یه ستون کار کنم والا باید فکراعصاب راحت رو از سرم بیرون کنمیعنی کوتاهی در چاپ مزخرفات استانها مساوی با یک هفته اخم وتخم مدیروهمه اینها از هفته پیش تا حالا خواب راحت رو از من گرفته . مخصوصا از دست دادن تعطیلات جمعه خیلی عذاب آور است. باور کنید من اصلا تنبل نیستم ولی توی اداره ما اینقدر سرو صدا هست که تنها کاری انجام نمی شه کارهای اداره است و وضعیت من هم که برای تنظیم خبر وگزارش احتیاج به سکوت دارم از همه خنده دار‌تر است که باید کار‌ها رو ببرم خونه.

حالا دارم به این فکر می‌کنم که این سال هم از بهارش معلومه که چیه!!!!!!!!!!!

هاله

/ 5 نظر / 12 بازدید
مزدور

سلام معلومه خيلی تنبلی. يه کم مث من باش تا امروز حتی يه بار هم از کار و زود بيدار شدن و خسته شدن نناليدم!!!!!!! خدا صبر بده به همه مصيبت زده ها! ياحق.

محمد

سلام سال نو مبارک از اول همين امسال معلومه تا آخرش چه کاره هستی تو ادارتون خيلی ممنون که اومديد وسر زديد مريم خانم خدا حافظ

ارسلان

سلام دوست عزيز خوبی ؟ متشکر بابت پيام تبريکتون اما يه سر بزنيد و توضيح رو بخونيد