روابط عمومی در دست خانم‌ها

از قبل عید تا حالا توی دفتر ما اتفاقات جالبی می‌افته. اولین مورد ومهمترینش حذف کارمندان به روش قطره‌ای است.06.gif البته این حذف ها فعلا دامن آقایون رو گرفته و اولين کسی که با این روش حذف شد یکی از بهترین وبی‌آزارترین موجودات این عالم بود.کسی که به قول معروف اگه از دیوار صدا درمیومد ازاون صدایی درنمی اومد.بهانه اخراج ایشون از واحد ما هم قبول شدنش در مقطع فوق لیسانس یکی از دانشگاهای دولتی بود و چون ما باید با تمام دنیا که هيچ و حتی با مراکز دولتی درایران هم متفاوت باشیم  11.gifدر اینجورمواقع ازاینکه چنین کارمند توانایی دارند ذوق می‌کنند، ایشون‌رو اخراج کردنند که بقیه هم فکر ادامه تحصیل به سرشون نزنه!!!!!!!!

نفر دوم همون آقایی بود که تو پست قبلی ذکر خیرش گفته شد.رفتن این همکاربه نسبت با آزار وموذمار تا حدودی همه رو خوشحال کرد!حتی خودم 04.gif16.gifولی از اینکه باید کارهاشو انجام بدم یه کم ناراحتم.

ولی نفر سوم که تیغ بران مدیر ما اون رو نشونه رفته، (کارشناس کامپیوترمون است که یکی از شریفترین موجودات عالم است.) دلیلشون هم اینه که این همکار ما کار نداره وبیکار است. یکی هم نیست این وسط بگه آخه  مدیر حسابی کارشناس کامپیوتر تا وقتی که کامپیوتری به مشکل برنخورده که کار خاصی نداره!12.gifمن یکی به این نتیجه رسیدم که بچه های ما باید مثل کسانی که به عمرشون کامپیوتر ندیدن رفتار کنن تا برای این ٱفا کار تولید کنیم و مدیرمون هم دست از سرش بر داره.

متا اینجا دو نفر رفتن هنوز جایگزینی براشون نیومده و علی مونده وحوضش! 17.gifدر حالت عادی شاید کم شدن این دونفر به چشم نیاد و در مواقع اضطراری که توی کار ما هم زیاد پیش میاد کمبوشون خیلی خوب حس میشه. جالب قضیه اینجاست که ما حدود دو هفته دیگه باید یه همایش هم برگزار کنیم و با این بحران مرد!!! در روابط عمومی معلوم نیست کی باید کارهای سنگین رو انجام بده.

به نظر شما مدیر ما کارهای عجیبی نمی کنه؟06.gif

هاله

/ 4 نظر / 9 بازدید

مطمئنی که اونی که براش کار می کنی سمتش مممممممممديرکل است.

ارسلان

از قديم گفتن آب رودخونه که سر بالا بره قورباغه ابوعطا ميخونه حالا شده حکايت مدير شما که در نبود يه مدير خوب داره گرد و خاک ميکنه و به حساب خودش کار مفيد انجام ميده ...

مزدور

سلام شما دو تا نيت کرديد هر دو ماه يه بار سر بزنين!!!!!!!!!!!! نيت خوبی نيست!! ياحق.